Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

На полтавському летовищі планують обладнати міжнародний пункт пропуску


29

Останнім часом у Полтаві все частіше точаться розмови стосовно роботи полтавського аеропорту. Це і не дивно, адже нещодавно аеропорту «Полтава» було надано статус міжнародного. Це означає, що полтавцям відтепер не потрібно їхати до Києва чи Харкова, щоб відлетіти в іншу країну. Достатньо лише від’їхати 10 км з Полтави в бік Києва.

 

Але щоб все повною мірою запрацювало, необхідно реконструювати аеровокзал, а саме добудувати новий термінал для роботи митної та прикордонної служби. Спочатку відповідні фахівці працюватимуть «наїздами», а як збільшиться кількість рейсів, вже знаходитимуться стаціонарно.

 

Наразі лише йдуть обговорення щодо визначення першочергових завдань, які б не завдали перешкод відлетіти полтавцям 2 травня до Анталії.

 

«Щоб запрацював пункт пропуску у Полтаві, необхідно створити робочу групу щодо визначення певної кількості приміщеннь як для прикордонників, так і для митної служби. Якщо буде літати два рейси на тиждень, то нам достатньо дві кабіни паспортного контролю. Додатково, я так розумію, літатимуть чартерні рейси. Але я думаю з досвіду (у Кривому Розі така сама ситуація), проблематики ніякої не бачу. Після створення робочої групи наші фахівці розкажуть, що необхідно зробити для функціонування.  Якщо ми б працювали цілодобово, нам потрібна і чергова служба, і кімната для тримання зброї, і місце для утримання спеціальних собак як наших, так і митних. Досить багато є нюансів, які потрібно обговорити. Навіть по прокладці інфраструктури стосовно обміну даними, тобто інтернет-кабелі, зв'язок і т.д», - повідомив перший заступник начальника Харківського прикордонного загону Костянтин Барабашов.

 

В.о. начальника Полтавської митниці Валерій Остапчук теж назвав вимоги, які необхідно виконати щодо роботи працівників своєї служби.

 

«Є певний перелік питань. Є постанова Кабінету міністрів №1142, яка передбачає вимоги по облаштуванню пункту пропуску. Це стосується засобів зв’язку, відеоспостереження, спеціалізованих приміщень. Наприклад, забезпечення двоканальної системи «червоний коридор» - «зелений коридор», щодо інформаційного забезпечення громадян, які перетинають митний кордон. Це можуть бути телевізійні монітори. Наші співробітники виїжджатимуть на спеціальні рейси, якщо їх буде кілька разів на тиждень. Якщо у зв’язку з реконструкцією збільшиться кількість рейсів, то наші співробітники розташовуватимуться на постійній основі цілодобово. Тоді є інші вимоги до необхідних приміщень».

 

Нагадаємо, наразі запланували облаштування огорожі, частковий ремонт взлітно-посадкової смуги та реконструкція аеровокзалу – добудова терміналу.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}