Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

З кінця 19-го століття на Полтавщині подібних теплих груднів не спостерігали


29


За час існування, з 1887-го року, гідрометеорологічної станції на Полтавщині по області такої аномально теплої температури, як зараз, у перший місяць зими не спостерігали.


Про це розповіла провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.


«Грудень 2017-го року є найтеплішим за весь період спостереження. Не було ще настільки високої температури. Від’ємні середньодобові температури у нас відмічались лише на початку місяця. І то це було до 1 градусу морозу. Матеріали, які у нас є, з 19-го сторіччя (не в 20-му сторіччі, ні) таких температур і близько не було. Грудень тепліше, навіть, ніж листопад», - відзначила синоптик.


Також останній місяць року став рекордсменом ще й за кількістю опадів:


«Після надзвичайно посушливого року, а він наближався навіть до 1975-го, то за грудень у нас вже випало до 3-х місячних норм опадів. І наше щастя, що вони випадали не у вигляді снігу, а дощу, бо якщо було б навпаки – був би колапс. Від 110 до 140 мм по території області – це надзвичайно велика кількість опадів, навіть, для літа.
Подібна кількість опадів, трішки менша, проте подібна була у 1978-му - 1982-му роках. Але там був сніг, а не дощ», - розповіла Олена Панченко.


Нагадаємо, у новорічну ніч полтавцям обіцяють температуру повітря вищу за позначку 0°.

 


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}