Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Школярі Полтави та Кременчука виходять з "вимушених канікул"


26

Після карантину, який охопив майже всю Полтавщину, сьогодні відновлюють навчальний процес у школах двох міст області - Полтави та Кременчука. Рівень захворюваності у містах не перевищений.

 

У Полтаві виходять на навчання ті школярі, які навчаються за 5-денним режимом навчання. А школярі, які мають 6-денний режим, вийшли на навчання ще минулої суботи. Карантин у Полтаві був оголошений 16 грудня і тримав тиждень. Рівень захворювання на ГРВІ та грип складає 14%.

 

У понеділок також відновлюють навчання у школах Кременчука. Ситуація із захворюванням стабілізувалася, спостерігається зниження захворюваності по всім віковим категоріям, епідпоріг не перевищено. Випадків захворювання на грип виявлено не було. Карантин розпочався 6 грудня і тривам 3 тижні.

 

19-го грудня з карантину вийшли школярі Горішніх ПлавнівУ місті зафіксували одразу кілька випадків захворюваності на грип. Серед хворих - кілька вагітних.   Згодом від ГРВІ та грип "злягла" Лохвиччина. Спочатку там закрили 4 школи, згодом 2 - Безсалівську ЗОШ І-ІІІ ст. та Млинівську ЗОШ І-ІІ ст., потім ще 2 - Сенчанську ЗОШ І-ІІІ ст. (1-4 класи) та Гирявоісковецьку ЗОШ І-ІІІ ст. (1-4, 11 класи). У цих школах теж відновлюють навчання відсьогодні.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}