Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Новорічна ніч для полтавців буде теплою


28


Наприкінці цього року та на початку наступного полтавцям варто очікувати теплу погоду та інколи дощі. Синоптики зазначають, що і в новорічну ніч температура повітря буде вище за позначку 0°.

 

Такої погоди полтавці, напевно, не мали ніколи. Зазвичай, передноворічні дні, а особливо, новорічна ніч приносять з собою чимало снігу та морозу. Проте такої ситуації цьогоріч не буде.


«Найближчими днями зберігатиметься тепла, як і до цього часу, погода. Нічні температури близькі до нульової позначки – 0 – 2 градуси тепла, а денна температура 5 – 7 градусів тепла. 30-го грудня очікуємо опади у вигляді дощу, а решту часу не очікуємо істотних опадів. До кінця року і на початку наступного різкого зниження температури повітря не очікуємо. У новорічну ніч очікуємо температуру близьку 0 – 2 градусів тепла. Навіть одного градусу морозу не буде. Якщо щось і буде, то слабенький 0,5 градуси морозу», - розповіла провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}