Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У центрі Полтави продовжують зрізати вивіски, які встановили незаконно (ФОТО, ВІДЕО)


28


В історичній центральній частині Полтави продовжують демонтувати незаконно встановлені вивіски. Сьогодні планують прибрати одну, проте немалу вивіску з аптеки.


Це роблять не для того, щоб покарати підприємців, а для збереження ансамблю будівель. Щоб місто стало більш привабливим для туристів. Розміри вивісок закривають архітектурну цінність центральної частини міста, зазначив депутат Полтавської міськради Олександр Глазов.

 


«Попередньо кожного підприємця центральної частини міста було запрошено на круглий стіл, який проводили в «Інституті розвитку міста». Це було місяці з три тому. Там розповідали про всі вимоги, які у нас працюють, та чому це все відбувається. Такі  круглі столи проводились вже не раз, проте підприємці неохоче з'являються на них», - розповів депутат.


«Законною вивіскою є конструкція загальною площею не більше 3-х кв.м., яка розміщується не вище перекриття першого поверху. На вивісці повинні бути зображені офіційно зареєстровані торгові знаки, або назва об’єкту, яка зазначає його рід діяльності. Тобто не «Аптека оптових цін», а просто «Аптека» - тоді споживачу зрозуміло, який рід діяльності у підприємства або магазину. Надписи, які є на вивісках «при придбанні 3-х одиниць…» - це є відверта, недобросовісна реклама», - розповіла інспектор КП «Полтава- Сервіс» Оксана Новіцька.


Із двох демонтованих раніше об’єктів «Мегааптеки» та магазину «Простор», перші перетелефонували та попросили повний перелік документів, консультацію, як необхідно правильно оформити та змонтувати вивіску згідно із законодавством. Магазин «Простор» у той же час ніяк не відреагував, сказала жінка.


Всі вітрини на 50% повинні бути прозорі, проте, чимало об’єктів порушують і цей пункт.


«Сьогодні, якщо дасть погода, плануємо зняти одну велику вивіску. А далі будемо рухатися по вулиці і дивитися, де є порушення норм", - розповів Віталій Солоний, інспектор КП «Полтава-Сервіс» Полтавської міської ради, які виконують роботи.

 

Нагадаємо, тиждень тому у центральній частині міста почали демонтувати незаконно встановленні вивіски.

 


Світлана Бондарева
Теги: вивіски
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}