Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Новорічний подарунок: у Полтаві підвищили вартість проїзду у громадському транспорті


28

Сьогодні на засіданні виконкому Полтавської міської ради  затвердили рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Полтави – тролейбусі та маршрутних таксі.

 

Згідно з документами, відтепер вартість проїзду у тролейбусах коштуватиме 3 грн (раніше було 2 грн), у приватних автобусах підвищиться з 4 грн до 5-ти, а в автобусах КП "Полтаваелектроавторанс" проїзд для учнів та студентів у період навчального року при наявності відповідного квитка коштуватиме 4,5 грн. Відповідні проекти рішень були опубліковані на сайті Полтавської міської ради з липня цього року.

 

На не багаточисельному публічному обговорені нового тарифу, який відбувся у Київській районній у місті Полтаві раді 4 серпня,  начальник підприємства КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев пояснив, що передумовами зростання тарифу у 3 грн є підвищення мінімальної заробітної плати та оплати за електроенергію.

 

До того ж, АМКУ погодив підвищення вартості приїзду у полтавському тролейбусі. А з серпня полтавці помітили, що при оплаті у 4 грн у «кільцевому», кондуктори видають квиток у 5 грн.

 

Під час сесії Полтавської міської ради у вересні очільник міста Олександр Мамай пояснив, що питання підвищення проїзду зараз не на часі.

 

За словами Євгена Зайцева, вартість проїзду у тролейбусі в інших містах України така: по 3 грн вже сплачують в Одесі, Тернополі, Луцьку, Запоріжжі, Вінниці. У Чернігові, Львові, Дніпрі, івано-Франківську наразі теж відбуваються громадські слухання щодо підвищення тарифу. У Житомирі та Хмельницькому поки що тримається 2,50 грн, а в Києві 4 грн. Проте є міста, де й досі тролейбуси їздять по 2 грн – Кременчук, Миколаїв, Суми.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}