Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Колишній міністр оборони спрогнозував, чи можливі дострокові вибори в Україні


27


Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що дострокових президентських та парламентських виборів в Україні не буде, бо є чимало факторів.


«Якщо в умовах кризи хтось не на своєму місці, а тим паче війни, кадрові зміни треба швидко проводити. Проте ми не можемо бути у постійному режимі дострокових перевиборів. Чи може Порошенко змінитись і завтра прокинутись і всі, щоб жили «по новому», а не тільки наближені до нього?Моя відповідь - ні.


Чи можливі дострокові президентські, або парламентські вибори? Хоча вони і потрібні.

 

Беремо парламентські вибори. Для того, щоб легітимно, без потрясінь провести дострокові вибори, треба, щоб це рішення прийняв парламент. Він не прийме, бо у дострокових виборах зацікавленні півтори фракції. Не вистачить голосів. Порошенко міг би ініціювати, як це було у 2014-му році, проте він не буде цього робити.


За президентські вибори – Порошенко сам не піде, бо кожен день, це нові здобутки і «сам собі не ворог». Міг би знести його Майдан. Я проти того, щоб країну тіпало майданами кожного року. Я за те, щоб кожний свідомий громадянин-виборець приймає свідому участь, а не продає свій голос і влада відповідальна. Тому я думаю, що дострокових виборів у нас не буде», - відзначив екс-міністр оборони України.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}