Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Депутати затвердили бюджет Полтавщини на наступний рік


23

Щойно депутати Полтавської облради затвердили проект рішення про обласний бюджет-2017 рік. Він складає понад 7 млрд грн.

 

Перший заступник голови облради Євгеній Холод вніс поправку до проекту про створення в рамках бюджету Фонду розвитку територій. Кошти з нього будуть витрачатися на проблеми у виборчих округах Полтавщини.

 

«Ми зараз започатковуємо новий механізм. Кожен депутат говорив, що в кожному новому окрузі є проблеми, про які говорять виборці. І вирішення цих проблем лежить в площині фінансового забезпечення. Для цього ми створюємо Фонд розвитку територій. Наповнюємо цей фонд у розмірі 85 млн грн. І на наступній сесії ми розподіляємо його шляхом внесення змін до Програми розвитку територій. Тому що це кошти, які підуть на ваші виборчі округи. На вирішення тих проблем, з якими звертаються виборці», - говорить Холод. Правку депутати ухвалили.

 

За проект обласного бюджету-2017 депутати проголосували одноголосно – «за» 61.

 

З бюджету фінансуватимуть в основному галузі здоров’я, соціальний захист, освіту. Приміром, на реконструкцію 2-х лікарень області виділять 10 млн грн, а філармонію, кардіо- та протитуберкульозний диспансери ремонтуватимуть  за 58 млн грн.  

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}