Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Продавці розповіли, коли зростуть передсвяткові ціни на центральному ринку Полтави (ВІДЕО)


27


Традиційний передсвятковий зріст цін на продукти очікують продавці центрального ринку у Полтаві. Вони зазначають, що за декілька днів до Нового року буде найвищий пік вартості актуальних товарів.


«У п’ятницю та суботу ціни піднімуться на продукти, а ось у неділю, 31 грудня, повернуться на старе місце, бо допродавати ж треба», - зазначила продавчиня центрально ринку у Полтаві.


Журналісти «ВПолтаві.Інфо» дізнались сьогоднішні ціни на ринку.


Мандарини коштують від 24-х до 35-ти грн/кг. За кг ківі варто віддати 48 грн. Яблука ж коштують від 11 до 14 грн/кг. Лимони коштують 42 грн/кг, а гранати можна придбати за 48 грн/кг. Ананас коштує 130 грн.


Зелень не зросла у ціні у порівнянні з осінньою вартістю – близько 150 грн/кг коштує зелена цибуля, петрушка та кріп.


Перець болгарський, який привозять з Туреччини, коштує на 5 грн дорожче, ніж той, що вирощують у теплицях під Києвом. Український за кг – 95 грн, а привізний – 100 грн/кг.


Пекінську капусту можна придбати від 7 до 10 грн/кг, проте продавці відзначають, що від завтра ціна зросте на 1-2 грн/кг. Гриби печериці коштують 48 грн/кг, огірки – 65-70 грн/кг, помідори - 65грн/кг, синя капуста – 13 грн/кг, селера – 20 грн/кг.


Морква від 8 до 10 грн/кг. Картопля в середньому коштує 6 грн/кг, цибуля – 6 грн/кг, часник – 35 – 40 грн/кг, буряк – 8 грн/кг.


Світлана Бондарева відео Олександр Демідовиич
Теги: ціни, ринок
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}