Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Викладач полтавського вишу та сценарист фільмів отримала високе звання


27

Викладач Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, доктор філологічних наук Ольга Ніколенко отримала звання Почесного професора ПНПУ імені В. Г. Короленка. 

 

Про це повідомляє прес-служба університету.

 

У виші Ольга Ніколенко працює з 1990 року і пройшла трудовий шлях від вчителя й асистента до професора. Є одним із авторів чинного Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, галузь «Мови і літератури», керівником авторських колективів і науковим консультантом чотирьох навчальних програм із зарубіжної літератури для закладів середньої освіти України: для 5-9 класів, для 8-9 класів із поглибленим вивченням зарубіжної літератури, для 10-11 класів, рівень стандарт, для 10-11 класів, рівень профільний.

 

Але полтавському глядачеві вона відома за фільмами, що виходять на телеканалі "Лтава", де є їх сценаристом. Зокрема, «Дороги Гоголя» (2009), «Соловецькі в'язні з України. Микола Зеров» (2011), «Соловецькі в'язні з України. Лесь Курбас і Микола Куліш» (2016), які відзначені високими нагородами на міжнародних і всеукраїнських кінофестивалях.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}