Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Викладач полтавського вишу та сценарист фільмів отримала високе звання


27

Викладач Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, доктор філологічних наук Ольга Ніколенко отримала звання Почесного професора ПНПУ імені В. Г. Короленка. 

 

Про це повідомляє прес-служба університету.

 

У виші Ольга Ніколенко працює з 1990 року і пройшла трудовий шлях від вчителя й асистента до професора. Є одним із авторів чинного Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, галузь «Мови і літератури», керівником авторських колективів і науковим консультантом чотирьох навчальних програм із зарубіжної літератури для закладів середньої освіти України: для 5-9 класів, для 8-9 класів із поглибленим вивченням зарубіжної літератури, для 10-11 класів, рівень стандарт, для 10-11 класів, рівень профільний.

 

Але полтавському глядачеві вона відома за фільмами, що виходять на телеканалі "Лтава", де є їх сценаристом. Зокрема, «Дороги Гоголя» (2009), «Соловецькі в'язні з України. Микола Зеров» (2011), «Соловецькі в'язні з України. Лесь Курбас і Микола Куліш» (2016), які відзначені високими нагородами на міжнародних і всеукраїнських кінофестивалях.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}