Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Глядачів у полтавському театрі зустрічає Вовк і Пес (ФОТО)


26

Щойно глядачі заходять у Полтавський облмуздрамтеатр ім. М.В. Гоголя, відразу потрапляють у казку – у фойє на першому поверсі зустрічають казкові персонажі з мультфільму «Жив-був пес» Вовк і Пес. І це не дарма, адже впродовж усіх новорічних та різдвяних свят у театрі гратимуть відповідну виставу для малечі.

Такі інсталяції у театрі організовують кожного року. Минулого разу це був будиночок, який підсвічувався і змінювались день-ніч. Цього року облаштували сільський міні-дворик з головними персонажами в центрі. Це особливо колоритно напередодні року Собаки.

«Новорічна кампанія це для нас таке свято, якого всі чекають. Ми розуміємо, що і дорослі, і діти хочуть потрапити у казку. Якщо ми робимо цю казку, то робимо її повністю – від самого порогу театру. Це неможливо передати, коли діти стоять за дверима і дивляться на цю красу. Якщо вони приходять не на виставу, то впускаємо фотографуватись. Ідея завжди виникає у нашого директора Олексія Андрієнка. І якщо минулого року був просто будиночок, де підсвічувались віконця і змінювались день-ніч, то цьогоріч вирішили облаштувати до року Собаки. В нас і вистава відповідна (авт. – «Жив-був пес»). Зробили дворик, будиночок, де є господарі, тварини, собака і вовк. Це зробили наші бутафори. Таким чином створюємо атмосферу, щойно глядачі зайшли до театру», - розповіла журналістам «ВПолтаві.інфо» прес-секретар  Полтавського облмуздрамтеатру ім. М.Гоголя Ольга Коваленко.

Нагадаємо, вистава «Жив-був пес» показуватимуть на сцені театру до 11 січня включно. Вартість квитків - 50 грн.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}