Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський шоумен обурюється через перейменування вулиць і міст


21

Андрій Данилко, більше відомий як Вєрка Сердючка, розповів, чому він не підтримує деккомунізацію назв вулиць і міст. Також шоумен зазначив, що не знає хто така Надія Савченко.

 

Шоумен з Полтави зі сценічним ім'ям Вєрка Сердючка (в миру - Андрій Данилко) розповів виданню «Гордон» що думає про перейменування вулиць і міст України у зв'язку із законом про деккомунізацію. На думку Данилка, крім незручності перейменування нічого не дає. Шоумен впевнений, що не можна називати вулиці і міста іменами спірних історичних персонажів.

«... Я і зараз обурююся. Не розумію, навіщо? Крім незручності, це нічого не дає. Нещодавно шукав одну вулицю і не міг знайти. У чомусь вони, напевно, мають рацію. Раніше називали вулиці іменами людей, які могли бути злочинцями. Але ви по-іншому робіть! Якщо спірний персонаж, навіщо називати його прізвищем? Поверніть історичні назви.

Вулиця Богдана Хмельницького називалася Фундуклеївська, ось і нехай буде так. Або придумайте нейтральні назви, які визначають місцезнаходження. Наприклад, Тіниста, Спортивна ... При зміні режиму знову все поміняють. Приберуть проспект Бандери і поставлять Януковича, а потім ще когось ... », - сказав шоумен.

Крім того, Данилко торкнувся і теми щодо висловлювань Надії Савченко про нинішній уряд. Коли Андрія запитали, що він думає стосовно фрази Савченко про те, що «таку владу треба гнати в три шиї», артист заявив, що його дратує ситуація навколо неї.

«Я стежив за її висловлюваннями. Хоча, якщо чесно, до сих пір не можу зрозуміти, хто така Надія Савченко. Вона мене дуже дратувала. Цей її приїзд в Україну, коли вона вискочила з літака босоніж ... Може, вона хороша людина, не знаю, у мене було її екранне сприйняття. Цей стакан горілки, коли вона курила щось ... Або задерти ноги у Верховній Раді і сидіти на стільці ... Така поведінка була грою чи хтось режисирував?

Спочатку я не міг зрозуміти, чому вона мене дратує. А потім зрозумів: дратувала не вона, а ситуація навколо неї: "Ой, Надя - наш герой, наша берегиня, наступний президент...". Тут же медалі ... Підняти її на таку вершину... Я ще тоді думав, що пройде кілька місяців - і вона полетить з цієї вершини вниз, і це буде досить боляче. Напевно, як людина сильна, вона це розуміла і була до цього готова. Може, це і її саму дратувало, тому вона так і реагувала: "Не підходьте до мене на три метри". Я в такій ситуації, напевно, з аеропорту не вийшов би, настільки мені було б незручно, соромно і неприємно.

Але навіть при такому емоційному потоці її мови я завжди знаходив зерна абсолютно нормальних текстів, хоча і не з усім згоден. Може, не дуже все правильно і коректно, але все одно, мені здається, якщо ти - публічна людина, то є якісь рамки пристойності. Не можна з ногами сидіти на стільці. Можливо, вона побачила і подумала: "Знесло...", сама себе аналізувала і змінювала. Будь-яка людина, якого обговорює весь світ, рано чи пізно потрапляє в таку ситуацію, а потім розуміє: "Боже, я себе вела, як дурочка!"

Але зараз я бачу, що вона говорить багато нормальних речей, і у мене змінилося до неї ставлення», - поділився Данилко.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}