Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

За 3 години через соцмережі українці зібрали гроші на мадрівку для художника з Полтавщини


26

Валерій Єрмаков - художник і скульптор з села Панасівка, що на Полтавщині. Все життя він створював скульптури, малював картини, проте продати їх не зміг і віддав все у школу та музей.

 

У 2016 році про нього зробили сюжет мандрівники з проекту Ukraїner. Після виходу сюжету читачі і глядачі вирішили назбирати для нього грошей на поїздку до Греції. Коли він це дізнався, не повірив. Все це вийшло через сторінку мандрівника Богдана Логвиненка.

 

В результаті за кілька годин йому назбирали 36427 грн + 103$ + 70 злотих, повідомляє ''Українська правда''. Разом з ним поїде супроводжуючий, який зніматиме фільм.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}