Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На виборчій дільниці на Полтавщині зі стелі текла вода


25

Під час учорашніх виборів на Полтавщині на одній з виборчих дільниць у Машівці у кабінки для голосування зі стелі текла вода. 

 

Це відбувалось у Машівській громаді на дільниці №530533. Вона знаходилась на першому поверсі будинку культури смт Машівкана, вул. Незалежності 109. На голови виборців зі стелі текла вода. Усього на дільниці було 4 кабінки, 3 з яких заливало.

 

Працівники дільниці підставили відра, хоча технічні проблеми з приміщенням залишаються, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Також на виборах траплялись й інші випадки. Приміром, на двох дільницях у Машівській ОТГ у бюлетенях неправильно записали кандидатів. В однієї кандидатки не вписали прізвище, в іншої - неправильно зазначили по-батькові.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}