Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

На виборах в ОТГ на Полтавщині неправильно записали кандидатів - можливі перевибори


24

Сьогодні на Полтавщині тривають вибори в 7-ми об'єднаних територіальних громадах. У двох з них були помічені бюлетені, в яких неправильно записані імена кандидатів.

 

Так, у ВО №7 Машівської ОТГ кандидаткою на посаду депутата місцевої ради зареєстрована Людмила Кущій. Проте її прізвище відсутнє в бюлетенях. ДВК №530533 склала акт щодо цієї ситуації. Наразі голосування триватиме лише за кандидатів на посаду голови громади, а вже використані бюлетені будуть вилучені та передані до ТВК.

 

А в бюлетенях у ВО №25 теж Машівської ОТГ кандидатка на посаду депутата місцевої ради Марина Щербань записана з по батькові Володимирівна, хоча за паспортом вона Валентинівна.

 

Телефоном спостерігачу ОПОРИ голова ТВК Катерина Кушніренко повідомила, що на вечірньому засіданні територіальна виборча комісія, імовірно, прийматиме рішення про недійсність бюлетенів та необхідність призначення перевиборів, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 

Центральна виборча комісія повідомляє, що голосування, згідно із законодавством триватиме до 20-ї години. Результати виборів депутатів у одномандатних виборчих округах, а також виборів сільського, селищного, міського голови мають бути встановлені не пізніш як на п'ятий день з дня голосування, тобто до 29 грудня 2017 року включно.

 

Своєю чергою результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 3 січня 2018 року включно.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}