Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтава з бюджетом: на що підуть гроші вирішуватимуть на наступній сесії


22

Після години обговорення депутати на 13-й сесії 7-го скликання Полтавської міської ради затвердили бюджет на наступний рік, проте через декілька місяців остаточно вирішуватимуть, куди підуть ці кошти.

 

«Через два місяці будемо вносити поправки у бюджет. Тому спокійно голосуйте», - зазначив міський голова міста Олександр Мамай.

 

На наступний рік для Полтави депутати затвердили близько 3,3 млрд грн.  Обговорювали бюджет близько години, проте депутати відмітили чимало питань. Серед зазначених були, зокрема, невідповідність заявлених грошей в документах, а також деякі депутати зазначили, що не встигли повністю ознайомитись із ним. Олександр Мамай у той же час повідомив, що сам бюджет на сайті міськради знаходиться вже з тиждень.

 

Також депутати згадали і про Петровський Кадетський корпус у Полтаві, на який мер на минулій сесії обіцяв виділити кошти, проте в бюджет на 2018-й рік його не внесли.  Ці питання очільник Полтави пообіцяв вирішити до наступної сесії. Мер зазначив, що голосувати необхідно, бо там чимало важливих питань - і заробітні плати, і фінансування харчування дітей, тощо.

 

Загалом із 41-го присутнього депутата новий бюджет підтримали 27, а 10 сказали «ні».

 

Нагадаємо, сьогодні також прийняли й обласний бюджет Полтавщини.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}