Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

У центрі Полтави почали зрізати незаконно встановленні вивіски (ФОТО)


22


У центрі Полтави від самого ранку розпочали демонтувати незаконно встановленні вивіски. На сьогодні планують прибрати не менше 4-х споруд.

 
Власників закладів, де незаконно встановленні вивіски, неодноразово попереджували з цього приводу. Влада планує таким чином навести у центрі міста лад і розробити один стиль. Загалом планують демонтувати в центрі міста 37 таких об’єктів.


«Ваш простір ми попереджали декілька разів з моменту відкриття, аптеку з 2014-го року попереджуємо по 2-3 рази, «Простор» також багато попереджень отримував. Вивіски повинні бути зареєстровані та занесені у базу даних. Європейська, 17 - немає реєстрації. Оформлення документів займає близько 2-х тижнів», - розповів начальник інспекції благоустрою міста Володимир Рак.


«Зараз комісією визначено 34 аркуша згідно з додатком про розміщенні самовільно об’єкти відповідно документам. Самих об’єктів буде більше. Ці об’єкти виявлені працівниками КП «Полтава-Сервіс» і їм повідомляли про необхідність реєстрації. Можливо, хтось належним чином відреагує і буде належно ставитися до вимог чинного законодавства», - розповів Віталій Солоний, інспектор КП «Полтава-Сервіс» Полтавської міської ради, які виконують роботи.


Світлана Бондарева
Теги: вивіски
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}