Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтавській міськраді на одну політичну партію стало менше


22

Сьогодні на початку 13-ї сесії 7-го скликання Полтавської міської ради двоє депутатів заявили про свій вихід із фракції «Соціально-демократична партія», а потім і сама фракція припинила своє існування у міськраді.

 

Після виконання гімну депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук підійшов до трибуни і офіційно повідомив про своє рішення:

«Данна фракція не виправдала ні мої переконання, ні сподівання. Я йшов працювати як депутат, а тут…», - заявив Поліщук.

 

Підтримав його у рішенні і однопартієць Ярослав Мартенюк:

«Я раніше говорив про вихід з СДП, тепер оголошую про вихід з фракції. Я обирався, щоб допомагати людям, а не бути підставкою для червоного прапору», - повідомив другий депутат.

 

З приводу такої події до трибуни підійшов і лідер фракції у міській раді:

«Я хотів би оголосити про те, що фракція Соціал-демократичної партії припиняє свою діяльність у Полтавській міській раді. Один із партійців став підстилкою для червоного прапору, а інший корупціонер. Сьогодні ми маємо рішення апеляційного суду по Поліщуку і Луценку - відкликання триває. Сподіваюсь, що рішення буде прийняте на з’їзді партії і  їх відкликають», - заявив лідер фракції у Полтавській міській раді Олександр Шамота.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}