Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський банкір заспокоює вкладників ПриватБанку


19

Ситуація навколо ПриватБанку стала найрезонанснішою новиною останніх днів. Біля банкоматів у Полтаві черги -  люди кинулися терміново знімати кошти.

Як повідомили у прес-службі Кабміну України, передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ "ПриватБанк" та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі.

В Уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало, як ПриватБанк, так і всю банківську систему.

За коментарем щодо цього журналісти "ВПолтаві. Інфо"звернулися до керуючого одного з банків Полтавщини з більш, ніж 10-річним стажем Андрія Гаркавенка.

На думку банкіра, ситуація з "ПриватБанком" патова.

«Офіційно у "ПритаБанку" «дірка» у 148 млрд грн (сума, яку необхідно внести, щоб банк стабільно запрацював). Неофіційно ж сума набагато більша. Також з’явилася інформація, що націоналізація банку – вимога Міжнародного валютного фонду. Якщо до 24 грудня буде засідання МВФ, і на ньому запропонують якісь реальні кроки по врятуванню банку, то ситуацію можна буде вирішити. У будь-якому випадку, думаю, що вкладникам нічого не загрожує, адже саме на цьому наголосив сьогодні вранці Президент. Що буде з корпоративним бізнесом – сказати поки що важко. "ПриватБанк" офіційно оголосили банкрутом. Націоналізація відбулась», - розповів банкір.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}