Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Циклон, який наробив лиха у Києві, пройшовся Полтавщиною (ФОТО,ВІДЕО)


21

Циклон, який днями приніс чимало снігу та клопоту у Києві, йшов на Полтаву через центр Полтавської області.

 

«Київська область була у тиловій частині циклону і там були сильні опади, а ми були у теплому секторі, передній частині циклону, де йшли сильні дощі», - розповіла провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко.

Через сильні снігопади, які з початку тижня спостерігалися у Київській області, була паралізована траса Одеса – Київ. Найбільше скупчення автівок спостерігалось на 117-130 кілометрах.  Також ЗМІ повідомляли про повалені дерева в ніч на 19-те грудня і про напівпорожні навчальні заклади. Великі кучугури снігу і досі у столиці.

На Полтавщині ж спостерігали дощі. У деяких районах рятувальникам довелось відкачувати воду, щоб не затопило приватні будинки. У самій же Полтаві місцями затопило дороги – автомобілям доводилось плавати.

Синоптики ж обіцяють до кінця цього тижня полтавцям невеликі заморозки від 0 до -5 градусів та місцями сніг.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}