Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

PОнлайн-практика в ПриватБанку – шанс для полтавських студентів відчути себе фінансистами вже сьогодні


18

У січні-лютому  розпочинається практика в усіх полтавських вишах. У житті кожного студента практика посідає особливе місце. Це спосіб дізнатися, чи правильно вони обрали професію, а також про те, якими будуть їхні завтрашні трудові будні, чого їм варто чекати, на що зважати, про що запам'ятати вже зараз. Практика – це свого роду репетиція справжнього дорослого життя. І те, як студент її пройде, як виявить себе, яким себе покаже, багато в чому залежить його майбутнє.

 

Онлайн-практика в ПриватБанку – своєрідне ноу-хау, яке сьогодні вже завоювало велику кількість прихильників серед українського студентства. Найголовніша зручність цієї практики полягає в тому, що майбутній фінансист може повноцінно працювати, не витрачаючи дорогоцінного часу на те, аби щоразу приходити до банку. Студенти працюють там, де їм це зручно – вдома, в бібліотеці, в інтернет-кафе. Посередник між банком і студентом – комп'ютер або ноутбук.

 

Існує три варіанти онлайн-практики:

  • Ознайомча (для студентів 1-2 курсів)

  • Виробнича (для студентів 3-4 курсів)

  • Переддипломна (для студентів випускних курсів)

ПриватБанк запрошує на онлайн-практику студентів наступних факультетів: IT спеціальності, менеджмент, бухгалтерський облік, фінанси. Але онлайн-практику можуть проходити і студенти інших вузів для підвищення своєї фінансової грамотності.

 

“Дана система дозволяє студенту у простий спосіб отримати унікальні знання та практичні навички не тільки з банківської справи, а й основ інтернет-маркетингу, сучасних систем менеджменту, безпеки,  психології і т.д., - говорить ректор Полтавського університету єкономіки і торгівлі, професор Олексій Нестуля. - “Онлайн-практика” розрахована не тільки на економічні спеціальності, а на всі, без виключення. Адже питання підвищення рівня фінансової грамотності населення має загальнонаціональний масштаб.”

 

"Я вважаю, що онлайн-практика може принести більше користі, ніж звичайна, – говорить керівник регіонального центру по підбору персоналу Полтавського ГРУ ПриватБанку Лариса Дроцька. – Адже коли студент приходить для проходження практики безпосередньо в організацію чи установу, йому потрібен час для акліматизації, для знайомства з колективом, для того, аби осягнути специфіку роботи саме цього відділення. У випадку ж з онлайн-практикою студент починає працювати одразу. І це її неабияка перевага. Ми з колегами відвідуємо Полтавські виші і запрошуємо студентів на онлайн-практику. З кожним разом – бажаючих все більше. І це говорить саме за себе".

 

По закінченню онлайн-практики студенти складають тести. Тестова програма складається з двох частин – теоретичної і практичної. Якщо студент набирає 90 і більше балів, його включають до кадрового резерву. А отже, онлайн-практика – це не лише змога втілити в життя вміння і навики, здобуті під час навчання, а ще й перспектива через 2-3 роки, по закінченню вишу, відразу отримати пристойну високооплачувану роботу в ПриватБанку.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}