Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

НБУ не зміг забрати дорогоцінні годинники у полтавського багатія


16

Шевченківський районний суд Києва відхилив заяву НБУ про арешт майна Костянтина Жеваго.

 

Як повідомляє FinClub, раніше НБУ подавав клопотання, щоб заарештувати майно екс-власника банку "Фінанси та Кредит", серед яких дорогоцінні годинники та акції, як забезпечувальну міру в рамках цивільної справи.

 

НБУ просив суд заарештувати ці активи в рамках справи по стягненню з Жеваго 1,539 млрд грн., однак суд відмовив НБУ, оскільки "в Е-декларації повідомляється інформація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру на 31 грудня 2015 року", а заяву НБУ про забезпечення позову було подано в листопаді 2016 року, тобто "у НБУ немає актуальною інформації щодо наявності майна" у Жеваго.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянтин Валентинович Жеваго (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

1993–1996 — фінансовий директор АТЗТ «Фінанси та кредит». 1996–1998 — голова правління ФПГ «Фінанси та кредит», заступник голови ради ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та член наглядової ради ВАТ «Укрнафта». За списком журналу Forbes у березні 2012 року Костянтин Жеваго займав 719 місце у світі та четверте в Україні з $1.8 млрд.

Теги: Жеваго
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}