Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві урочисто відкрили головну ялинку міста (ФОТО, ВІДЕО)


19

Сьогодні, у День Святого Миколая, на Театральній площі Полтави урочисто відкрили головну ялинку міста. Запалював вогні особисто міський голова Олександра Мамай.

 

Вся Театральна площа була заповнена полтавцями - дітлахів з дорослими. Разом з міським головою вони відраховували момент, коли ялинка запалала вогнями. На відміну від попередніх років, оздоблення та ілюмінація на зеленій красуні значно відрізняється. 

 

Монтувати ялинку розпочали 13 грудня зі встановлення металевого каркасу, який потім оздоблювався з гілок штучної хвої. Окрім жовтих і червоних куль цьогоріч ялинку прикрашають ще й білі банти. Верхівка «Льодовий кристал» теж нова.

 

Раніше у Полтавській міській раді на засіданні з проведення новорічних та різдвяних свят зазначалося, що ялинка у центрі Полтави і цього року матиме ту ж конструкцію, що і зазвичай – форма каркасу та штучні гілки. Проте оформлена буде у новому дизайні. Іграшки та ілюмінація на ній буде новою.

 

КП «Міськсвітло» уклало договір з тернопільським приватним підприємством «Ялинка» на придбання новорічних прикрас на суму 1,5 млн грн. Якими саме іграшками буде прикрашена Полтава, можна дізнатись тут.

 


Ліна Решетник, фото Олег Дубина
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}