Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На Полтащині діє музей, колекцію якого не хочуть поповнювати (ФОТО)


13

 

У полтавському навчальному закладі запрацювала кімната-музей, експозицію якої постійно поповнюють, хоча й не хочуть, аби були приводи це робити. 
Колегіум мистецтв ім. Василя Кричевського, що у селищі Опішня на Полтавщині, має розгалужене творче спрямування. Все це вбирає в себе юне покоління в його стінах. Найбільша увага - глині. Вироби з цього матеріалу, яким пронизані опішнянські грунти споконвіку, у навчальному закладі повсюди. Підвал колегіуму – суцільна виставкова колекція – глечики, горщики, півники, баранці, макітри – очі розбігаються від різноманіття експозицій. Вироби тут можна рахувати сотнями. Однак серед іншого виокремлюється одна презентація. Вона займає кілька кімнат, а вчителі, які ініціювали її створення, бажають лиш одного – щоб в Україні запанував мир. Наталія Матвійчук крім своїх обов’язків у колегіумі мистецтв заступника директора опікується допомогою армії на волонтерських починаннях. Жінка розповідає про це та започаткований нею музей:
«Всі ці фото, зроблені мною, але війна продовжується і відстоювати Україну потрібно і підтримувати наших армійців також. Тому ми на сьогодні продовжуємо їздити до них, привозити домашні страви. Наші діти з теплом і бажанням виготовляють сувеніри для воїнів. Ми тут у музеї хотіли показати наших воїнів, які нас захищають, а також ту зброю, з якої стріляють, яка нищить нашу територію, вбиває людей. Хочемо також показати відвідувачам і звитяги, нашу гордість - прапори з підписами наших воїнів – кращих синів України.
Хотілося б надалі, щоб експозиція нашого музею не розширювалася, звичайно хотілося б, щоб ця війна якомога швидше закінчилась», - зазначила Наталія Матвійчук.
Учителі мистецьких дисциплін колегіуму в селищі Опішня спільно з дітьми продовжують підтримувати земляків на сході України - вони плетуть кікімори, маскувальні сітки,пишуть листи воїнам та вкладають у них намальовані дитячі бажання, де мир, щастя і добробут в рідній країні.


Наталя Очкань

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}