Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Шоумен та співак: двоє полтавців претендують на звання найкрасивіших чоловіків України


15

2 лютого в Палаці «Україна» відбудеться грандіозний концерт і головна червона доріжка країни - церемонія «Viva! Найкрасивіші-2018». У цей день стануть відомі імена переможців премії - найкрасивішого чоловіка і найкрасивішої жінки року за версією читачів Viva!

 

А поки на сайті sk.viva.ua проходить онлайн-голосування за номінантів. Серед безлічі українських жінок та чоловіків, які постійно можна помітити на вечірках, у шоу-програмах та сцені, опинилися і двоє полтавців, які претендують на звання «Накрасивіших чоловіків – 2018 року за версією журналу «Viva».

 

Перший з них це відомий шоумен з Полтави Андрій Данилко – нині суддя співочого шоу «Х-фактор». Більше відомий українському глядачеві під ім'ям його сценічного образу — Вєрки Сердючки. Виступаючи в цьому образі, став відомий спочатку як комедійний актор, а пізніше і як співак. 

Інший претендент, теж з Полтави, Євген Галич – співак, фронтмен гурту O.Torvald. Разом з гуртом виступав від України на міжнародному співочому конкурсі «Євробачення» у 2017 році, зайнявши 24 місце. 

До завершення голосування залишилось понад 50 днів.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}