Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Дорожники виходитимуть на полтавські дороги цілодобово


11

Оскільки за останню ніч у Полтавській області спостерігались опади з мокрим снігом, мінусова температура та внаслідок цього вранці ожеледиця вкрила полтавські дороги, дорожники виходять на цілодобове чергування.

 

До роботи на дорогах Полтавщини готові більше 80 механізмів та майже 120 дорожників. Також звертаються до водіїв - без потреби не виїжджати, не утворювати затори та не заважати спеціалістам розчищати дороги. І лише після цього можливий безперешкодний проїзд, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}