Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Сльози на очах: у Полтаві розпочався показ «Кіборгів» (ФОТО)


08

З 7 грудня в Україні розпочався прем’єрний показ фільму «Кіборги» - про українських бійців, які захищали Донецький аеропорт у 2014 році. Не виключенням стала і Полтава. У великому залі кінотеатру «Візорія» всі місця були заповнені – завітали як дорослі, військові, так і підлітки.

Перед очима глядачів 6 головних героїв з позивними «Мажор», «Серпень», «Гід», «Субота», «Марс» та «Старий». Всі вони абсолютно різні, проте їх об’єднує спільна мета – не здати аеропорт ворогу, якого набагато більше, попри вказівки вищого командування. Доброволець із позивним «Мажор»  — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. А «Старий» час від часу нагадує полтавському глядачеві, що він родом з Миргорода. А відтак з екрану можна почути і про миргородську воду, і про Полтаву, і, навіть, про Гоголя.

Окрім сцен боїв у фільмі також присутній і гумор – добровольці вміють пожартувати у години затишшя чи нічного чергування. Особливого колориту стрічці додає українська народна пісня «Гуцулка Ксеня» та фінальний хіт Святослава Вакарчука «Не твоя війна».

Варто відзначити, що фільм заснований на реальних подіях. А історії «кіношних» добровольців засновані на історіях реальних оборонців аеропорту.

Після перегляду стрічки у деяких полтавців можна було помітити сльози на очах – настільки вони перейнялись фільмом.

«Фільм сильний. Його презентують в той час, коли військові дії в Україні ще не завершені. Тому рана відкрита», - говорить полтавка Анна Зайцева, яка після перегляду стрічки ще тривалий час залишалась під враженням.

«На мою думку, це одна з найемоційніших кінострічок, які мені вдалося побачити в кінотеатрах. І напевно один з кращих фільмів за всю історію незалежної України. Кожен фільм повинен викликати емоції. Про що можна говорити, якщо під час самого перегляду в залі люди плакали. У деяких полтавців був шок. А це говорить, що фільм як мінімум не є «прохідним». І «Червоний» і «Кіборги» підтверджують дуже простий факт – знімати в Україні можуть, аби були кошти», - розповів по закінченні перегляду полтавець В’ячеслав.

Показ фільму у кінотеатрах продовжується. Ціна квитків в середньому складає 75 грн.  


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}