Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавців запрошують на Різдвяний ярмарок


07

 

Традиційна підготовка до Новорічних і Різдвяних свят цього року буде ще масштабнішою та особливою. Зокрема, на Театральній площі 23 грудня відбудеться ярмарок-продаж, де полтавці зможуть придбати різноманітну продукцію. У програмі благодійний продаж свічок, святковий концерт та частування від організаторів.

23 грудня 2017 року на Театральній площі Полтави відбуватиметься головний Різдвяний ярмарок міста,  початок продажу розпочнеться з 11 ранку, у програмі заплановано концертну програму, різноманітні майстер класи та тисячу вареників для усіх бажаючих.  


У Полтаві задля привернення уваги до Всеукраїнської благодійної акції Різдвяна свічка БФ «Карітас Полтава» разом із ГО «Рідне місто» є організаторами «Різдвяного ярмарку». У програмі якого:
•    Концертна програма з конкурсами та приємними подарунками;
•    Food court;
•    Зона продажу Hand made;
•    Простір організації майстер-класів.


Ведуча заходу Ірина Ляшенко. Початок розважальної програми о 13 годині.


Всеукраїнська благодійна акція «Різдвяна свічка» традиційна акція, що поєднує дві цілі – зібрати кошти для потребуючих дітей та привернути увагу до цієї проблеми, адже діти першими і чи не найбільше відчувають всі наслідки гуманітарної та економічної кризи, характерної для теперішньої України. Усі свічки виготовлені власноруч неповносправними дітьми, що потребують допомоги та підтримки.    Другий рік поспіль полтавці мають змогу долучитися до акції. Кошти, зібрані з продажу свічок, підуть на допомогу дітям з кризових сімей.

 
 Організатори переконані, що невеликий внесок небайдужих допоможе принести світло добра і любові до родинної різдвяної вечері, а дітям – сподівання на підтримку, відчуття того, що у світі є добрі люди, готові допомогти, зігріти і підтримати.
Різдвяну свічку в Полтаві можна придбати в офісі організації «Карітас Полтава», за адресою вул. Пилипа Орлика 20/1.

За докладнішою інформацією про акцію звертайтеся за номером ‎095 2888707 (БФ «Карітас Полтава»).
Реєстрацій учасників ярмарку триває, за детальною інформацією звертатися за телефоном ‎095 417 41 69 (ГО «Рідне місто»)

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}