Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Дмитро Комаров у Полтаві розповів як познайомився із сучасним Робінзоном Крузо (ВІДЕО)


07

Японія – країна майбутнього. Високі технології, які випереджають життя людей на кілька кроків вперед. Водночас, це країна контрастів. Тому що з одного боку можна побачити життя у мегаполісах, а за кілька кілометрів від них – відлюдників.

 

Це доводить і відомий мандрівник, телеведучий Дмитро Комаров, який розповів полтавцям під час зустрічі, з яким сучасним Робінзоном Крузо йому довелося познайомитись.

 

«В Японії живе дід. Ми його знайшли випадково і з великими труднощами. Він раніше працював фотографом, кореспондентом, ходив по нічним клубам. Йому набридла цивілізація і вирішив жити на безлюдному острові. Він живе там більше 20 років. І його знаходять журналісти. Він сказав, що для нього це була найбільша трагедія в житті. Тому що до нього стали їздити журналісти, фотографувати як мавпочку. Після цього він змінив острів. Головна умова, з яким він нас прийняв у себе - не називати острів, на якому він знаходиться. Дідусь унікальний тим, що за 25 років став таким дикуном, просто неконтрольованим», - розповів Дмитро Комаров у Полтаві.

 

Нагадаємо, переглянути фоторепортаж зустрічі Дмитра Комарова у Полтаві можна тут. А також інтерв’ю з ним, де він розповів, у скількох країнах вже встиг побувати та які гірські вершини вдалося підкорити.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}