Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

З Полтави запускають автобус на російський курорт


07

Невдовзі з Полтави планують запустити новий рейс - "Полтава-Єсентуки".

 

Стартувати мають з 15 грудня. Автобус проїжджатиме такі міста як Бєлгород, Ростов-на-Дону, Краснодар, Кропоткін, Армавір, П'ятигірськ та Кисловодськ. Відправлення автобуса по цьому маршруту будуть проводитися по п'ятницях о 14:30, йдеться у повідомленні центрального автовокзалу Полтави на сторінці у Фейсбук.

 

Отримати більш детальну інформацію про графік руху автобусів та замовити квитки можна на нашому офіційному сайті avtovokzal.pl.ua.

 

Єсентуки — місто (з 1917) в Ставропольському краї Росії, відомий курорт.  Одна із найпоширеніших версій походження назви заснована на легенді, згідно з якою в одного гірського князя народилася квола хвороблива дитина. По дорозі до цілителя хлопчика скупали в одному з джерел в долині П'ятигір'я, і вже наступного дня на голові дитини з'явилися чорне волосся. Місце це і назвали «Єссен тюк», що на карачаєвській мові означає «живе волосся».

За іншою версією, «сентук» перекладається з адигейської мови як «звичний кут», «обжите місце».

Існує також ще кілька аналогічних версій, заснованих на перекладі схожих звукосполучень з різних мов північнокавказьких народів. Також існує версія, що назва Єсентуки, походить від монгольського «йісун туг», що означає «дев'ять прапорів», йдеться у повідомленні "Вікіпедії".

 
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}