Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Сьогодні у Полтаві говоритимуть про унікальний архітектурний ансамбль міста


07

На 17-у годину запланована зустріч полтавців з архітектором, громадським діячем Артуром Арояном, який розповідатиме про архітектурну перлину Полтави - Круглу площу.

 

Вона настільки звична для місцевих мешканців, що мало хто звертає на неї увагу. Проте це дійсно унікальний архітектурний ансамбль. Окрім цього на зустрічі говоритимуть, чому її не перебудували після війни та скільки пам'ятників Полтавській битві є на площі.

 

"Кругла площа - один з символів Полтави. Вона настільки звична для нас, що ми не звертаємо уваги на цей унікальний ансамбль. А він дійсно унікальний. Історія створення, прогресивні ідеї, символізм і грандіозний масштаб - це все про неї. Героїчна відбудова та сучасний стан будівель - парадоксальне питання, яке зараз є найбільш важливим для архітектурного обличчя міста. Поговоримо про те, чому порівнюють Полтаву та Петербург, і звідки ця метафора, якими були первісні фасади будинків, скільки пам'ятників Полтавській битві є на площі та чому її не перебудували після війни", - йдеться в анонсі.

 

Зустріч у Полтаві відбудеться у читальному залі №2 бібліотеки Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка (корп. №2, перший поверх).

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}