Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

У полтавський будиночок Святого Миколая шукають трон


07
    • У будиночок Святого Миколая, який цьогоріч відкриє двері для маленьких полтавців 17 грудня, шукають трон. Попередній трон знайшов свого власника, а відтак у будиночок потрібен новий.
    • Про це повідомила волонтер Полтавського батальйону небайдужих Наталія Гранчак на своїй сторінці у Фейсбук.

  • Будиночок Святого Миколая у Полтаві розташований біля Свято-Успенського собору. Його урочисто відкрили напередодні Дня Святого Миколая минулого року в оновленому приміщенні. Працюватиме він впродвож усіх новорічних та різдвяних свят. Діти разом з батьками можуть до нього завітати, розповісти Святому Миколаю віршик і отримати солодкі подарунки. Окрім того, там можна придбати різноманітні сувеніри та посмакувати гарячим чаєм у зимню пору.
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}