Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Прем'єра ''Кіборгів'' у Полтаві: вартість квитків (ВІДЕО)


07

В Україні на широкі екрани виходить фільм ''Кіборги'' – про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Це 3-я режисерська робота Ахтема Сеїтаблаєва в жанрі повнометражного фільму.

 

Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту імені Сергія Прокоф'єва. Стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.

 

Доброволець із позивним «Мажор» (грає Макар Тихомиров) — музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро вояків, чиї історії базовані на реальних історіях оборонців аеропорту, повідомляє ''Вікіпедія''.

 

Бюджет фільму складає 48 мільйонів гривень, Держкіно профінансувало стрічку на 50%, а це майже 24 млн грн.

 

У Полтаві у мережі кінотеатрів ''Візорія'' на показ фільму запрошують учасників АТО та військовослужбовців. Вони можуть отримати безкоштовний квиток на особу при пред’явленні документа. Ціна квитків 75-85 грн. Щодня сеансів передбачено 4-5.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}