Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Проект-переможець Бюджету участі викликав жваве обговорення експертів у Полтавській міськраді


06

Під час сьогоднішнього засідання робочої групи з питань Бюджету участі розпочалось жваве обговорення проекту-переможця за результатами голосування – «Технічне оснащення центрі первинної допомоги». Його суть полягає в облаштуванні комп’ютерним обладнанням дільничних лікарів Полтави, щоб вони в режимі онлайн змогли опрацьовувати дані пацієнтів в разі їх запису на прийом.

 

Автор іншого великого проекту Олена Чірікова-Зоріна, чий «Райський садок» вже другий рік поспіль бореться за перемогу в «Бюджеті участі» зазначила, що автор проекту-переможця поставив в нерівні умови інших авторів проектів.

 

«Ви поставили в нерівні умови інших авторів. Адже ми ходили агітували по дворах з мешканцями. Значно простіше це зробити в лікарні, де великий адмінресурс. Скільки у нас лікарень і жителів в них ходять. Звичайно, вони це все швидко зробили. Тому прошу внести цю думку до протоколу. Прошу звернутись до міського голови профінансувати цей проект для лікарів, адже це покращить лікування хворих, а проект «Райський садок» профінансувати за рахунок бюджету участі», - говорить Олена Чірікова-Зоріна.

 

Журналістам «ВПолтаві.інфо» автор проекту-переможець Олександр Деменко розповів, що і сам здивований перемогою, оскільки не агітував, а спрацювало сарафанне радіо.

 

«Насправді це все сарафанне радіо. Я не використовува ніякий адмінресурс, я навіть сам не голосував. Був дуже здивований, адже не застосовував ніяких зусиль. Лікарі самі зрозуміли, що цей проект для них. Вони самостійно агітували за голосування»

 

Ініціатор «Бюджету участі» Оксана Деркач зазначила в цьому питанні деяку колізію – з одного боку комп’ютери знаходитимуться в комунальних закладах, з іншого – проект стосуватиметься полтавців.

 

«Цей проект стосується кожного мешканця Полтави. Це був той аргумент, через що експертна група проголосувала за нього і допустила до наступного етапу. Також в положенні зазначено, що ми не фінансуємо конкретні комунальні структури. Ми даємо можливість мешканцям визначити, що длян потрібно. З цього виходить колізія – з одного боку комп’ютер знаходитиметься в комунальній структурі, з іншого боку – ними користуватимуться полтавці. Але цей проект стосується по суті кожного з нас», - резюмувала Оксана Деркач.

 

Тим часом члени робочої групи не вбачають у цьому проекті нічого загрозливого. Він не суперечить діючій програмі, а відтак має право на життя.

 

«Проект, який переміг, не суперечить жодним положенням і жодним нормативним документам. Ми керуємось нормативною базою і це є №1. На майбутнє ми можемо врахувати цю думку і подумати як правильно сформулювати цей пункт (розміщувати об’єкти або на території, або в приміщенні). Запис до лікаря повинен здійснюватися цілодобово. Це абсолютно нормальний, логічний етап, прогрес. Україна зараз перебуває на етапі електронного самоврядування і рано чи пізно ми б до цього прийшли. Знімати його з Бюджету участі ми не можемо», - пояснила член робочої групи Анна Шавиро.

 

На засіданні пролунала думка можливого дофінансування цьогорічного Бюджету участі, щоб реалізувати й проект «Райський садок». Однак ніхто з цим не погодився, аргументуючи тим, що це створить негатив серед інших авторів проектів. Також була ідея фінансувати «медичний» проект за рахунок Бюджету участі, а «Райський садок» вивести з проекту і зреалізувати в рамках однієї з міських програм. Зрештою, Оксана Деркач резюмувала, що ситуацію з цим проект обговорять на наступному засіданні робочої групи.


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}