Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

У Полтаві відкрито нове відділення ПриватБанку


 

Враховуючи побажання полтавців, в с. Щербані на вулиці Геннадія Беліченка, 29 б відкрито нове сучасне банківське відділення ПриватБанку “Склозавод”.

 Режим роботи відділення:

з поніділка - по п’ятницю з 9:00- до 18:00

без перерви

субота, неділя - вихідні дні

 За словами керівника Полтавського ГРУ  ПриватБанку, в першу чергу банк думає про якість обслуговування клієнтів та їх комфорт.  Саме тому відділення було вирішено відкрити тут.

 “Ми - банк, який розвивається. В цьому мікрорайоні ми давно планували відкрити відділення ПриватБанку. Шукали вільне приміщення. Знайшли, і воно влаштовує наших клієнтів. І це варіант, який влаштував нас насамперед. Тому,  що ми думаємо, наскільки нашим клієнтам буде зручно добиратись до відділення та наскільки якісно ми зможемо їх обслуговувати, щоб вони до нас повертались, - говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. - Ось це зараз головне.”

 Просторе приміщення з сучасною технікою, універсальні фахівці та зручні термінали самообслуговування - такий підхід суттєво економить час і виключає виснажливе очікування в чергах.

“Ми пропонуємо нашим клієнтам планшетне обслуговування, – говорить керівник відділення  Наталія Балицька. - Це дуже зручний формат, бо клієнт бачить усе, що відбувається: свій рахунок, рух власних коштів і основне, він одночасно навчається, як проводити всі ці операції. Таки чином, ми будемо навчати своїх клієнтів здійснювати найпростіші банківські операції самостійно, уникаючи черг, економлячи найцінніше – свій час.”

 За допомогою планшету співробітники відділення ПриватБанку мають можливість надавати клієнтам найпопулярніші послуги - від випуску кредитної карти і депозиту до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт. Крім того тут допоможуть клієнтам завантажити та налаштувати корисні мобільні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

 Також на відділенні можуть отримати всі види банківських послуг юридичні особи та приватні підприємці. Завдяки сучасних технологіям консультації та обслуговування корпоративних клієнтів та підприємців здійснюється в режимі 24/7/365. Для зручностей юридичних осіб тут також облаштоване спеціальне місце для самостійної роботи на відділенні.

 Загалом на Полтавщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 93 відділеннях, 353  банкоматах та здійснювати операції у 502 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}