Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Полтавець, який грає головну роль у відомому фільмі, опинився у лікарні


05

Актор, відомий за головною роллю у фільмі-фентезі "Сторожова застава", який вийшов на широкі екрани восени цього року, Даниіл Каменський, знову потрапив до лікарні. Далося взнаки ДТП, у яку потрапив актор навесні.

 

Про це стало відомо на його сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, у березні цього року у Києві на Лісному масиві Даниіла Каменського збила машина. Він потрапив у лікарню у критичному стані. Йому діагностували перелом тазу та видалили селезінку. 

 

Данило Каменський (нар. 27 жовтня 2000, Полтава, Україна) — український актор кіно та театру, зірка фільму «Сторожова застава», головна роль.

У 2016 році закінчив театральне відділення Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (викладач Світлана Долженко).

Вступив до Гадяцького державного коледж культури та мистецтв імені І. П. Котляревського (викладач Людмила Фастовець).

З 2017 року актор Українського малого драматичного театру в Києві, повідомляє "Вікіпедія".

 

"Сторожова застава" - екранізація однойменної книги Володимира Рутківського. Згідно з сюжетом, сучасний школяр Віктор, якого грає наш земляк, через загадковий портал потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з богатирями Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею. Вони разом стають на захист Сторожової застави від половців. Вітя бореться з міфічними героями та зі своїм страхом. Фільм знімався в Карпатах, на Скелях Довбуша, Коростишевському кар'єрі і на кіностудії з масштабними декораціями.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}