Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаві приводитимуть до ладу територію, де раніше жили безхатченки (ВІДЕО)


05

Мешканці багатоповерхівки на вулиці Пушкіна, 51 неодноразово зверталися до влади з проханням вирішити їхню проблему: напівзруйновані гаражі стали притулком для безхатченків, а це, зрозуміло, призводило до численних незручностей.

 

Мешкан будинку Ніна Павлівна говорить, що люди без постійного місця проживанння нікого не турбували, але сміття та сморід постійно заважали жити.

 

"Білизну вони не крали, нікого з людей не ображали, не скандалили. Але єдине - безлад страшний був, у сміттєвих баках рились, все це викидали", - говорить мешканка.

 

 

Справа зрушила з місця лише після того, як за неї взявся член виконкому Полтавської міської ради Валерій Пархоменко - відповідні служби вивчили питання і знесли руїни.

"Ми перебуваємо на постійному контакті з полтавцями, тому уважно вислухали людей, зібрали їхні підписи, якими вони давали згоду на очищення прибудинкової території, - зазначає Валерій Пархоменко. - Тільки після цього було прийняте рішення. Як використати звільнене місце - останнє слово тут скажуть самі мешканці"

 

Детальніше у сюжеті "ІРТ".

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}