Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві приводитимуть до ладу територію, де раніше жили безхатченки (ВІДЕО)


05

Мешканці багатоповерхівки на вулиці Пушкіна, 51 неодноразово зверталися до влади з проханням вирішити їхню проблему: напівзруйновані гаражі стали притулком для безхатченків, а це, зрозуміло, призводило до численних незручностей.

 

Мешкан будинку Ніна Павлівна говорить, що люди без постійного місця проживанння нікого не турбували, але сміття та сморід постійно заважали жити.

 

"Білизну вони не крали, нікого з людей не ображали, не скандалили. Але єдине - безлад страшний був, у сміттєвих баках рились, все це викидали", - говорить мешканка.

 

 

Справа зрушила з місця лише після того, як за неї взявся член виконкому Полтавської міської ради Валерій Пархоменко - відповідні служби вивчили питання і знесли руїни.

"Ми перебуваємо на постійному контакті з полтавцями, тому уважно вислухали людей, зібрали їхні підписи, якими вони давали згоду на очищення прибудинкової території, - зазначає Валерій Пархоменко. - Тільки після цього було прийняте рішення. Як використати звільнене місце - останнє слово тут скажуть самі мешканці"

 

Детальніше у сюжеті "ІРТ".

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}