Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Головна ялинка країни на полтавському автомобілі прямує до столиці, але із запізненням


05

30-метрова ялинка, яка височітиме впродовж новорічних та різдвяних свят на Софійській площі у Києві, з Прикарпаття вже кілька днів поспіль прямує до столиці. Везе її вантажівка Кременчуцького автомобільного заводу. Проте приїзд головної ялинки країни затримується через негоду у західному регіоні.

 

Спочатку організатори сподівались, що доставлять ялинку ввечері 4 грудня. Проте вона потрапила в транспортний колапс разом з іншими фурами на західній Україні. Її транспортування супроводжує патрульна поліція. До погодніх примх на повільне транспорування вплинули ще й завеликі габарити ялинки.

 

Організатори у соцмережі повідомляють про кожен населений пункт, який проїхала ялинка. Наразі вона вже минула Житомир і прямує до Києва.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}