Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Головна ялинка країни на полтавському автомобілі їде до столиці


04

30-метрова ялинка вже прямує з Прикарпаття до столиці, аби її встановити на Софіївській площі та прикрасити до новорічних та різдвяних свят. Щоправда, прибуде головна ялинка країни із запізненням через негоду у Західній Україні.

 

Виросло дерево у Богородчанському агролісгоспі на Прикарпатті. Шукали її лісівники близько тижня, а рубали 5 годин. За кількістю на зрубі визначили, що йому 91 рік. Ялинка досягла вже того віку, коли дерево потрібно зрубувати, передає ТСН. Везуть її на вантажівці Кременчуцького автомобільного заводу. Як передає кореспондентка Кременчуцької газети, яка супроводжує ялинку, дорога складна і КрАЗ тримає дорогу на Київ. Прибуття ялинки на Софійську площу у Києві слід чекати сьогодні близько 18-ї години.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}