Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

В останній місяць року полтавців дивуватимуть новими театральними прем'єрами


04

У грудні полтавські актори на сцені облмуздрамтеатру ім. Гоголя показуватимуть місцевим мешканцям та гостям міста як вистави, що запамятались полтавському глядачеві, так і дивуватимуть прем'єрами.

 

Зокрема, у репертуарі на грудень в акторів розписані вистави - ''Сватання на Гончарівці'', ''Остання любов гетьмана'', ''Бременські музиканти'', ''Боїнг-Боїнг'', ''За двома зайцями'', ''Майстер і Маргарита'', ''Кайдашева сім'я'', ''Ніч перед Різдвом'', ''Ханума''. Також є і прем'єрні вистави - ''Жінки'' та для дітей ''Жив-був пес'' за мотивами відомого мультфільму.

Нагадаємо, полтавський театр потрапив в перелік тих, які вражають своїми виставами.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}