Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

PУ Полтаві обговорили соціально-економічну ситуацію області зі спостерігачем ОБСЄ


03

Спостерігач ОБСЄ Вінсент Годбійон завітав до офісу команди "Рідне місто" й зустрівся з її представником Валерієм Пархоменком.

 

Розмова стосувалася політичної та соціально-економічної ситуації в області, діяльності партії та засадам, на яких побудований діалог депутатів з виборцями. 

 

Валерій Пархоменко наголосив, що "Рідне місто" завжди обстоює конструктивний підхід до вирішення найскладніших проблем і постійно перебуває на прямому зв'язку з полтавцями.


"Ми націлені на результативну роботу, - зазначив він. - У цьому відчуваємо підтримку людей. Наша спільна мета - зробити життя громади заможнішим і захищенішим".


Прес-служба «Рідного міста»
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}