Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

PНове опитування підтвердило: Юлія Тимошенко та «Батьківщина» лідирують у рейтингах


30


Чергове опитування громадської думки підтвердило оприлюднені раніше дані про те, що у разі проведення дострокових парламентських та президентських виборів перемогу на них отримали б, відповідно, партія «Батьківщина» та Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного з 10 по 17 листопада 2016 року Соціологічною групою «Рейтинг» у всіх регіонах України (крім окупованої частини Донбасу і Криму). Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років.
http://ratinggroup.ua/research/ukraine/elektoralnye_nastroeniya_naseleniya_i_ocenka_socialno-ekonomicheskoy_situacii_v_ukraine.html
Згідно цих даних, якби вибори до ВР відбулися всередині листопада, за партію «Батьківщина» проголосували б 17,4% українців, які мають намір взяти участь у голосуванні та визначилися у своїх вподобаннях.
12,6% респондентів підтримали б БПП Солідарність, 11,1% – Опозиційний блок, 8,4% – Радикальну партію, 7,4% – Самопоміч, 6,2% – партію «За життя», 6,1% – Свободу, 5,6% – Громадянську позицію, 3,1% – партію Саакашвілі, близько 3% виборців підтримали б Рух Яроша і партію УКРОП.

Якби в цей же період відбулися дочасні президентські вибори, то найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – за неї готові проголосувати 17,7% громадян, які прийдуть на вибори і визначилися, за кого голосувати.
П.Порошенка підтримують 14,3% опитаних, Ю.Бойка – 10,2%, О.Ляшка – 9,9%, А.Гриценка – 8,2%, В.Рабіновича – 7,5%, А.Садового – 7,3%, О.Тягнибока – 4,5%, Д.Яроша – 2,4%.

Моделювання другого туру виборів Президента України дало наступні результати: у найбільш вірогідній парі «Петро Порошенко – Юлія Тимошенко» 27% українців підтримують лідера ВО «Батьківщина», 16% - чинного Президента, 45% - не братимуть участь, 12% - не визначилися.

У порівнянні із червнем цього року результат Юлії Тимошенко у цій парі зріс з 20% до 27%, Петра Порошенка практично не змінився. Ю.Тимошенко має вищі показники у всіх регіонах, також її більше підтримують прихильники усіх інших кандидатів та ті, хто ще не визначився зі своїм вибором.

Як відзначають соціологи, Юлія Тимошенко отримає впевнену перемогу у другому турі і у разі виходу туди разом з нею будь-якого іншого кандидата в Президенти.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}