Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

Чому до Полтави приїздив Міністр соціальної політики України (ФОТО, ВІДЕО)


02

Днями до Полтави завітав Міністр соціальної політики України Андрій Рева, щоб поговорити про пілотний проект «Рука допомоги», в якому вже беруть участь мешканці області.

Полтавщина стала одним з трьох регіонів, де діє цей проект. Також реалізують його на Львівщині та Харківщині.

За допомогою «Руки допомоги» планують повернути на ринок праці дієздатних людей та вивести малозабезпечені родини і внутрішньо переміщених осіб  зі стану бідності – допомагають тим людям, які вирішили відкрити власну справу за державні кошти. Середній розмір такої допомоги на час експерименту - понад 60 тисяч гривень.

Міністр соціальної політики України переконаний, що людей треба навчити заробляти, а не постійно щось їм давати:


«Якщо дати людині одну рибину, то вона буде сита цілий день. Якщо дати дві – буде сита два дні. Але якщо навчити ловити рибу – вона буде сита все життя. І коли ми сьогодні говоримо про пріоритети у соціальній політиці, ми повинні відійти від цих шаблонів для того, щоб створити передумови, щоб кожна людина могла реалізувати свої творчі можливості».


На території Полтавщини зараз нараховують 10 тисяч переселенців та понад 2,5 тисячі отримувачів соціальної допомоги, тобто, малозабезпечених. Станом на 29 листопада 2017 року 149 учасників пілотного проекту працевлаштовані за направленням служби зайнятості. 224 особи залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. По 14-м особам прийнято комісією рішення щодо надання фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності на загальну суму майже 861,0 тис грн: 7 осіб із числа внутрішньо переміщених, 7 осіб – членів малозабезпечених сімей.

Сферами започаткування власної справи є вирощування однорічних та багаторічних культур у теплицях. Наприклад на Полтавщині цілий рік таким чином збирають полуниці. Також вирощування курей та бройлерів, виробництво паст із горіхів та какао-бобів, рослинного молока та сиропу, пошиття постільної білизни та оздоблення виробів вишивкою, надання санітарно-технічних послуг, виготовлення та реалізація гранітних пам’ятників, пошиття та ремонт одягу, вирощування свиней, ремонт та обслуговування автомобілей та інше.


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}