Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

До Полтави їде людина, яка вивернула світ навиворіт


01

Сьогодні до Полтави приїжджає відомий ведучий-мандрівник каналу "1+1", який "вивернув світ навиворіт" Дмитро Комаров. 

 

Зі сторінки ведучого у Фейсбук відомо, що тур Україною, який розпочинається сьогодні, охопить 16 міст, серед яких - Полтава, Харків, Сєвєродонецьк, Київ, Львів, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Одеса, Чернівці, Буковель, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк. Сам мандрівник обіцяє розповісти те, що не ввійшло у програму "Світ навиворіт", тобто закадрове життя. 

 

"Що залишилося за кадром? Ексклюзивне відео і багато живого спілкування. Обіцяю віртуально перенести вас в самі дикі місця на Землі. І звичайно ж майстер-клас про подорожі: розкрию наші секрети і розповім, як подорожувати не тільки з турфірмами, а ще й без. В тисячу разів крутіше і в рази дешевше, ніж за стандартною путівкою. Звичайно ж, приїду я не один - беззмінний оператор Олександр Дмитрієв буде в кожному місті, щоб розповісти, як лікував гангрену в племені канібалів, при цьому знімаючи програму)). Ми відповімо на ваші запитання і розповімо, як будували будинок на дереві, тікали від озброєних аборигенів в Ефіопії, що зі мною було після укусу змії, як зупиняли пасажирський літак посеред смуги і конфліктували з мафією. Все, що залишилося за кадром. Позитивний настрій гарантуємо. А після зустрічей будемо спілкуватися в більш неформальній атмосфері, наскільки дозволить час.
За традицією під час наших заходів збиратимемо гроші на лікування діток в проекті # чашкакофе", - йдеться на сторінці Дмитра Комарова у Фейсбук.

 

Зустріч з полтавськими шанувальниками відбудеться 1 грудня о 18.00 у Палаці дозвілля «Листопад». Ціна квитків – 100 – 350 гривень.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}