Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандально відоме місто на Полтавщині таки носитиме назву після перейменування (ВІДЕО)


01

Про місто Горішні Плавні (колишній Комсомольськ) на Полтавщині після перейменування його у рамках закону про декомунізацію дізналась вся Україна. Соцмережі вибухнули численними фотожабами, а мешканці, невдоволені новою назвою, запропонували власну – Святомиколаївськ.

 

19 травня Верховна Рада України перейменувала місто Комсомольськ на Полтавщині в Горішні Плавні. Мотивуючи тим, що це історична назва міста. Згодом, містяни, провівши громадські слухання, на яких 70% присутніх проголосували за нову назву  - Святомиколаївськ.

 

Судові засідання стосовно незаконно постанови про перейменування від імені міського голови Дмитра Бикова «тягнулися» з червня цього року. Щоразу на слуханнях справа залишалася без руху, інколи їх переносили – щоб Верховна Рада надали заперечення проти позову та докази, які підтверджують заперечення.

 

Днями вищий адміністративний суд відхилив позов Горішньоплавнівської міської ради до Верховної Ради про відміну перейменування колишнього Комсомольська, повідомляє Світанок Полтавщини. Як повідомив перший заступник міського голови Олександр Чуприна, обгрунтування відмови у письмовій формі суд має надати протягом 5-ти днів.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}