Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

У Полтаву з'їдуться Міністр соцполітики та заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ


30

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час візиту до Полтави говоритиме про ринок праці дієздатних безробітних, а заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе - про розвиток пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів в регіонах.

Як повідомляють у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА обидва візити заплановані на 30 листопада.

 

Цього дня у Полтавській ОДА за участю Андрія Реви відбудеться круглий стіл «Нові можливості для кожного: як повернути на ринок праці дієздатних безробітних».

Ключові теми для обговорення:

Державна соціальна допомога працездатним малозабезпеченим: захист чи де мотивація?;

Стимул для бізнесу до працевлаштування безробітних: які вони мають бути;

Організація громадських робіт в регіоні: фінансове забезпечення та залучення безробітних;

Перспективні механізми повернення довготривалих безробітних на ринок праці.

 

У програмі візиту заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе передбачено проведення «круглого столу» на тему
«Створення умов для реалізації програм підтримки регіонів», відвідування Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради, проведення виїзної наради Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}