Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати професійний лікар косметолог - дерматолог! До свята 8-го Березня для жінок знижки! Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

  • Вконтакті
  • Однокласники

10 ДТП за 5-ть годин – жертви ожеледиці у Полтаві


29

Від 7-ї ранку до 12-ї години дня у Полтаві та по трасі Київ-Харків (до Лубен) патрульні зафіксували 10 ДТП. З них 4 оформили патрульні, одна ДТП з пішоходом у Полтаві, а інші водії розійшлись по європротоколам.

 

«Сьогодні багато ДТП. Почали фіксувати від 7-ї ранку, коли почалася ожеледиця. На 12-ту годину їх вже 10. Збили пішохода у Полтаві (зараз деталі з’ясовують). Інші без постраждалих», - розповіла речниця патрульної поліції Полтави Наталія Шаріпова.


Прес-секретар патрульної поліції також зазначила, що на кількість аварій також впливає день тижня та сезонність :


«Загалом таку кількість ДТП призвела непідготовленість водіїв до зимової пори року. Інколи ми жодного ДТП не фіксуємо за добу. А ось в деякі дні тижня, по статистиці, їх більше – у п’ятницю ввечері та у суботу після обіду. Коли люди поспішають додому після робочого тижня або після відпочинку».


Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}