Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаву їде Міністр соціальної політики України


29

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час візиту до Полтави говоритиме про ринок праці дієздатних безробітних.

 

Як повідомляють у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА візит Міністра запланований на 30 листопада. Цього дня у Полтавській ОДА відбудеться круглий стіл «Нові можливості для кожного: як повернути на ринок праці дієздатних безробітних».

Ключові теми для обговорення:

Державна соціальна допомога працездатним малозабезпеченим: захист чи де мотивація?;

Стимул для бізнесу до працевлаштування безробітних: які вони мають бути;

Організація громадських робіт в регіоні: фінансове забезпечення та залучення безробітних;

Перспективні механізми повернення довготривалих безробітних на ринок праці.

Учасники: представники Міністерства соціальної політики України, Світового банків Україні, Державної служби зайнятості, Консорціуму, бізнесу, голови ОТГ, волонтерських, громадських організацій, учасники пілотного проекту та ін.

 

Після завершення «круглого столу», о 14:00 у к. 517 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45, ОКІА «Новини Полтавщини») відбудеться прес-конференція Міністра соціальної політики України Андрія Реви, координатора проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» з боку Світового банку Катерини Петрини та голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка.

 

Андрій Рева - у 1987 році закінчив Ленінградське вище військово-політичне училище. Офіцер з вищою військово-спеціальною освітою. Має другу вищу освіту за кваліфікацією юрист. У 1983—1987 роках був курсантом Ленінградського вищого військово-політичного училища ППО ім. Ю. В. Андропова.

З 1987 по 1989 роки — заступник командира роти по політичній частині в/ч Збройних Сил СРСР. З 1989 по 1995 роки працював вчителем історії Вінницької середньої школи № 27.

У 1995—1998 роках — голова Вінницького міського комітету профспілки працівників освіти і науки. З 1998 по 2000 роки обіймав посаду заступника Вінницького міського голови.

У 2000—2005 роках — начальник управління соціального захисту населення Замостянської районної ради м. Вінниці. З 2005 року по квітень 2016 року працював на посаді заступника Вінницького міського голови.

Заслужений працівник соціальної сфери України (Указ Президента України № 53 від 20.01.2010 р.)

З 14 квітня 2016 року міністр соціальної політики України в уряді Володимира Гройсмана, повідомляє ''Вікіпедія''.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}