Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

На популярному співочому шоу виконали пісню полтавської співачки (ВІДЕО)


27

Минулої суботи у шоу «Х-фактор» темою прямого ефіру було виконання пісень українських авторів. Одна з учасниць, продюсером якої є Настя Каменських, виконала відому пісню полтавської співачки.

 

Мова йде про пісню «Я козачка твоя» у виконанні Раїси Кириченко, яка родом була з Полтавської області. Оголошуючи свою підопічну Анну Трубецьку, Настя Каменських сказала кілька слів про пісню:

 

«В дитинстві, коли їздила до бабусі, я чула її кожен день на радіо «Промінь». Вона для мене цінна», - розповіла суддя «Х-фактора».

 

Не зміг не нагадати про Полтаву інший суддя вже після виступу Андрій Данилко.

 

«Я коли їхав з Полтави вулиця називалась Рози Люксембург. Зараз ця вулиця називається Раїси Кириченко, з репертуару якої прозвучала ця пісня. Я настільки був здивований, як ви цю пісню виконали по-іншому, як вона звучить в оригіналі».

 

«Я теж багато разів чув цю пісню в дитинстві і завжди вона співалась таким голосом, через який тріщали динаміки. Завжди це був дуже потужний вокал», - прокоментував Дмитро Шуров.

 

«Мені сподобався номер. Він оригінальний і був присутній мінімалізм. Виконала бездоганно. Була така сипучість у голосі. Незвична манера для цієї пісні», - підсумував виступ Анни Олег Винник.

 

Музика написана весною 1990 в селі Вишеньки у Коропському районі на Чернігівщині. На березі Десни. Увечері під час культорологічного походу козацькими шляхами, який організував чернігівський активіст-«рухівець» Володимир Ступак, згодом Народний депутат України.

Композитор, диригент Анатолій Пашкевич, керівник народного хору в Чернігові, запропонував виконання пісні Раїсі Кириченко. Прем'єра відбулася в новорічну ніч 1 січня 1991 року на Першому Національному телеканалі. Слова – Надія Галковська, музика – Микола Збарадський, повідомляє «Вікіпедія».


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}