Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Концерт скандального гурту у Полтаві скасували


26

Концерт гурту "ДМЦ", що мав відбутись у Полтаві 25 листопада, скасували. Гурт оскандалився під час виступу у Москві три роки тому. Тоді соліст Андрій Гречаник заявив, що готовий витерти ноги об прапор України, коли побачив його у руках глядачів.

 

«Хлопці, дуже круто побачити прапор рідної країни, але я б вас попросив більше його не піднімати. Тому, що я готовий витерти ноги об будь-який прапор, за який проливається безглуздо кров», - заявив він.

 

Про те, що вчорашній концерт у Полтаві скасували, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Полтавскої міської ради Юліан Матвійчук.

 

Цьогоріч це вже друга спроба скандального гурту виступити у Полтаві.  3 лютого концерт відмінили після того, як бійці АТО пообіцяли «тепло зустріти» музикантів.

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}